Gelen Blog - Doğru bilginin adresi.

Wtcn Ne Kadar Kazanıyor?

Wtcn Ne Kadar Kazanıyor? – Twitch yayıncıları ne kadar kazanıyor? Sorusu, özellikle bu platformun takipçisi olan ve severek takip ettiği yayıncıların aylık gelirlerini öğrenmek isteyen kişiler tarafından cevabı en çok  merak edilen soruların başında gelmektedir.

YouTube video

Wtcn ne kadar kazanıyor? Sorusu da bu bağlamda özellikle Twitch Türkiye’nin en çok sevilen ve en çok izlenen yayıncılarından biri olan Ferit “Wtcn” Karakaya’nın aylık yayın geliri büyük bir merak konusu olmaktadır. Özellikle takipçi ve abone sayısı ile oldukça geniş bir kitleye hitap eden ve günümüzde yayınları ortalama 10.000 kişi tarafından izlenen Ferit Karakaya’nın aylık olarak;

  • İzleyici sayısı ve izlenme süresi
  • Reklam gelirleri
  • Abonelikler
  • Bağışlar

Dikkate alındığında aylık ortalama 40.000 TL ile 80.000 TL arasında kazandığı tahmin ediliyor. Kendisine bu tarz yöneltilen soruları yanıtlamamayı tercih etmesi sebebiyle yalnızca tahmin edilebilen Twitch yayınlarından kazandığı bu gelirin yanı sıra, Twitch turnuvalarına da katılan ve özellikle Valorant turnuvalarında takımıyla önemli başarılar kazanarak da oldukça iyi turnuva gelirleri elde eden Wtcn, en çok kazanan Twitch yayıncıları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Son olarak günümüzde ortağı olduğu Big Boss Layf şirketi sayesinde BBL Talent ve BBL E-Spor ile de önemli bir gelir elde ettiği bilinmektedir.

wtcN Ne İş Yapar?

wtcN ne iş yapar? Sorusu, özellikle Twitch platformu ile tanınan ancak diğer sosyal medya platformlarında da önemli bir takipçi sayısı bulunan popüler isimlerden biri olan Ferit Karakaya’nın ne iş yaptığını merak edenler tarafından sıkça sorulmaktadır.

Ferit “wtcN” Karakaya, 2011 yılından bu yana Twitch platformunda tam zamanlı yayıncılık yapmakta olan ve günümüzde Twitch Türkiye’de sahip olduğu 2 Milyon 800 bin takipçisi ile en ünlü ve en çok sevilen yayıncılarından biridir.

İlginizi Çekebilir;  The Sims 5 Özellikleri Neler Olacak?

Eski bir e-sporcu olan ve LoL kariyerini sonlandırıp tam zamanlı yayıncılığa geçen Ferit Karakaya, günümüzde bunun yanı sıra Big Boss Layf adındaki şirketin 3 ortağından biridir. BBL E-Spor Valorant yönetimini de elinde bulundurmaktadır.

Kendine Müzisyen Ne Kadar Kazanıyor?

Kendine Müzisyen ne kadar kazanıyor? Veya Kemal Can Parlak ne kadar kazanıyor? Sorusu, günümüzde en sevilen ve en çok izlenen Twitch yayıncılarından biri olan Kemal Can Parlak hakkında en çok merak edilen sorulardan biridir. Net olarak bilinmese de günümüzde aylık gelirinin 100 bin TL’ye kadar çıktığı tahmin edilmektedir.

Yoruma kapalı.

Schengen Vizesi Hakında Herşey Bu Sitede