Gelen Blog - Doğru bilginin adresi.

The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri ile insanların merak etmiş olduğu bir oyun olarak yer alıyor. Oyun hakkında bilinmesi gerekenleri açıkladık.

Orta çağ tarzı açık dünya oyunlarını seven pek çok oyuncu yer alıyor. Bu oyuncular, açık dünyanın sunduğu güzel nimetlerden en iyi şekilde faydalanarak kendilerini o dünyanın içerisinde hissetmeye çalışıyor. CD PROJEKT RED şirketi de geliştirdiği The Witcher 3: Wild Hunt oyunu ile etkili bir çıkışa imza atmıştı. Steam’da değerlendirmelerin %97’si olumlu olan bu yapım, çıkış yapalı uzun bir süre olsa da halen yoğun bir şekilde oynanan bir oyun.

The Witcher 3: Wild Hunt Özellikleri ve Fiyatı

The Witcher 3: Wild Hunt ile ilgili şu bilgiyi vererek söze giriş yapalım. Bu oyunu satın alan kullanıcılar 14 Aralık 2022 tarihinde yeni nesil güncellemeye de kavuşacak. Daha iyi grafikler ve gelişmiş özelliklerle insanların karşısına çıkacak olan oyun, yeni bir deneyim sunacak. Oyunun fiyatı 59,99 TL olarak yer alsa da %80 indirim ile 12 Aralık’a kadar 11,99 TL’ye düşmüş durumda.

Her oyuncunun kendi dünyasını oluşturabileceği bu oyunda pek çok senaryo yer alıyor. Karakterlerle etkileşim özelliğine sahip olan The Witcher 3: Wild Hunt, çeşitli silahlara ve bu silahların yükseltilmesi desteğini de barındırıyor. Silahların güçlendirilmesi ile beraber oyun, daha akıcı ve daha macera dolu bir hale bürünüyor.

The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri öncesinde bir diğer özellik olan düşmanlardan bahsedelim. Oyunda çeşit çeşit canavarlar yer alıyor. Her bir canavarın kendine has yetenekleri bulunmakta. Bazı canavarlar sinsice dolaşırken bazıları daha saldırgan bir yapıda olabiliyor. Burada önemli olan nokta canavarlara karşı en iyi savunmayı yapmak.

The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri

Oyuncuların elde ettiği bir diğer özellik oyunun fantastik bir dünyaya yer vermesi. The Witcher 3: Wild Hunt, devasa fantastik bir açık dünyayı oyuncularla buluşturuyor. Karakter ile bu devasa dünyada gezilebilir ve dünyanın o güzel görüntüsüne hayran kalınabilir. Dünya içerisinde çeşitli harabeler, mağaralar ve gemi kalıntıları gibi birçok yer mevcut. Ayrıca şehir içerisinde etkileşime girilecek pek çok alan var.

İlginizi Çekebilir;  Satisfactory İncelemesi

The Witcher 3: Wild Hunt Değerlendirmeleri

The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri öncesinde değerlendirmeler hakkında da bilgi vermek gerekiyor. Oyuncuların çok büyük bir kısmının bu oyuna olumlu oy verdiğini belirtmek gerekir. Oyundaki en çok beğenilen kısımlardan birisi The Witcher 3: Wild Hunt’un eşsiz bir dünyaya kapıları aralıyor olması. Bunun yanı sıra oyuncular yan görevlerin detaylı olması, kaliteli müzikler ve muazzam hikayeye de bayılmış durumda.

Metacritic platformu incelendiğinde oyunun kullanıcılar tarafından 9,1 puan aldığı görülürken eleştirmenlerin ortalaması 93 olarak yer almakta.

The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3: Wild Hunt, çok sevilen bir oyun. Bu doğrultuda oyun ile ilgili dikkat çeken bir diğer şey sistem gereksinimlerinin çok yüksek olmaması. Oyun, kalitesinin yanı sıra orta seviye bir sistem istemesiyle de biliniyor.

En Düşük

  • Windows 7 64 bit işletim sistemi
  • Intel Core i5 2500K veya AMD Phenom II X4 940 işlemci
  • 6 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı
  • 35 GB depolama alanı

Önerilen

  • Windows 10 işletim sistemi
  • Intel Core i7 3770 veya AMD FX 8350 işlemci
  • 8 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 770 veya AMD Radeon R9 290 ekran kartı

Yoruma kapalı.

Schengen Vizesi Hakında Herşey Bu Sitede