Gelen Blog - Doğru bilginin adresi.

Midyeci Ahmet Bayilik Ücreti

Midyeci Ahmet Bayilik Ücreti – Midyeci Ahmet franchise bedeli 2022 yılında oldukça merak edilmektedir. Birlikte çalışacak ortaklar aradığını belirten Midyeci Ahmet bayiliği alarak özellikle ülkemizde oldukça sevilen ve tercih edilen bir midye dolma ve kokoreç işletmesinin bir parçası olmak isteyen kişiler için en çok merak edilen husus bu bayiliğin ücreti olmaktadır.

Midyeci Ahmet bayilik ücreti, yatırımcıların iki farklı konsept seçeneğinden birini seçmesi halinde bu konseptlere göre değişiklik gösterirken, restoran kurulum bedeli ve 10 yıllık isim hakkı bedelinin yanı sıra çeşitli diğer giderlerle birlikte kişilerin bu bayiliği alabilmesi için ortalama 200.000 TL ile 350.000 TL arasında bir sermayeye ihtiyacı olmaktadır.

YouTube video

Midyeci Ahmet Franchise Şartları

Midyeci Ahmet franchise almak isteyen yatırımcılar, özellikle bunun için hangi şartları karşılamaları gerektiğini oldukça merak etmektedir. Midyeci Ahmet özellikle son yıllarda oldukça önemli zincir işletmelerden biri haline gelirken, sahip olduğu 30 dan fazla Türkiye şubesinin yanı sıra Orta Doğu ve Körfez ülkelerinde de hızla büyümeye devam etmektedir.

Bu nedenle de pek çok kişi Midyeci Ahmet’in bu gücünü franchise alarak kullanmak ve Midye dolma ile kokoreç satışı yapan bu firma ile çalışmak istemektedir. Ancak bunun için kişilerden talep edilen Midyeci Ahmet franchise şartları bulunmaktadır. Bunlar ise şöyledir;

  • Midyeci Ahmet minimum sözleşme süresi 10 yıldır.
  • Yatırımcılar 10 yıllık isim bedeli ödemek zorundadır.
  • Restoran kurulum bedeli bu ödenen ücretin içerisine dahil olmamaktadır.
  • Yurtiçi Midyeci Ahmet franchiseı için minimum 150 metrekare dükkana sahip olmak gerekmektedir. Yurtdışı için ise bu sınır 50 metrekaredir.
  • İşletmenin yola bakan cephesinin minimum 4 metre olması gerekmektedir.
  • Aylık net cironun üzerinden bu bayiliklerden yüzde 5 tutarında loyalty ücreti alınmakta bunun dışında tüm gelir bayiliğe ait olmaktadır.
İlginizi Çekebilir;  Metaverse Özellikleri ve Avantajları

Midyeci Ahmet Günlük Cirosu

Midyeci Ahmet günlük cirosu, bayiliklerin müşteri potansiyeli, bulundukları şehir ve alana göre oldukça değişiklik göstermektedir. Bu nedenle net bir günlük ciro vermek mümkün değildir. Ancak Midyeci Ahmet’in İstanbul şubelerinin günlük cirosunun 20.000 TL’ye kadar çıkabildiği tahmin edilmektedir.  Yıllık cirosunun ise 1 milyon TL ile 2 milyon TL arasında olduğu tahmin edilmektedir.

Yoruma kapalı.

Schengen Vizesi Hakında Herşey Bu Sitede