Gelen Blog - Doğru bilginin adresi.

Instagram’ın liderinden itiraf üzere açıklama: “Dengeyi tutturamadık”

Görünene nazaran Instagram’ın lideri Adam Mosseri bile, platformun geçen yıl görüntülere ve Reels’e orantısız bir vurgu yaptığına inanıyor ve bu nedenle klâsik fotoğraf paylaşımlarının ikinci planda kaldığını kabul ediyor.

Yönetici, kısa bir mühlet evvel kullanıcılarla yaptığı haftalık Soru-Cevap oturumlarından birinde, “Bence 2022’de görüntüye çok odaklandık; çok fazla görüntü ile birlikte yetersiz fotoğraf gösterdik” dedi. Mosseri, Instagram’ın bu durumu tertibe sokabilmek ve eşit bir istikrar sağlamak için art planda çalışmaya devam ettiğini ve dahili ölçümlerin bunun işe yaradığını gösterdiğini söyledi.

Birinin fotoğrafları ve görüntüleri ne sıklıkta beğendiği ve birinin fotoğraflara karşı görüntülere ne sıklıkta yorum yaptığı üzere şeyler kabaca eşit olmalıdır, bu da her şeyin istikrarlı olduğuna dair yeterli bir işarettir” diyen Mosseri, “Fotoğraflar her vakit yaptığımız işin değerli bir modülü olacak” demeyi de ihmal etmedi.

Instagram, geçtiğimiz yıl TikTok’a benzeri bir uygulama stili ile tekrar tasarlandıktan sonra fotoğrafçıların Instagram’a olan inançlarını kaybetmeye başladığını gördü. Ve doğal olarak birtakım büyük değişim adımlarından vazgeçmek zorunda kalmıştı.

  • Instagram Kullanıcı İsmi Değiştirme Nasıl Yapılır?
  • Instagram hesap dondurma nasıl yapılır? Hesap dondurma linki…
  • Instagram ‘Beğendiğim gönderiler’ nerede? Instagram beğenilen gönderileri görmek…
İlginizi Çekebilir;  Sıhhat Bakanlığı’nın Kanser Taramalarında Kolon Kanseri Birinci Sırada

Yoruma kapalı.

Schengen Vizesi Hakında Herşey Bu Sitede