Gelen Blog - Doğru bilginin adresi.

Fransız kadınlarının saçlarının sırrı Forcapil artık Türkiye’de

Fransız kadınları arasında 40 yıla yakındır el üstünde tutulan Arkopharma Forcapil saç serisi ve Anti-Hair Loss takviyesi şimdi saç sorunlarını kökünden çözmek için Türkiye’de. Fransa’daki eczanelerin en çok satan saç serisi olan Forcapil, en az üç ay kullanımda saç dökülmesini durdurmakla kalmıyor, gözle görülür şekilde güçlü ve kalın kalın saç telleri getiriyor.

Saçımız temelde keratinden oluşur. Amino asitler, sistin, B, D vitaminleri ve çinko gibi elementlerle sentezlenip gürleşir. Forcapil, tüm bu yıldız aktif bileşenlere ek olarak, saç büyümesini ve yoğunluğunu destekleyen biyotin ve atkuyruğu içeriyor.

Çektiğinizde elinizde 3 saç telinden fazla kalıyorsa…

Yaşla birlikte saçınızın inceldiğini gözlemliyorsunuzdur. Hatta mevsimsel olarak saç dökülme sıklığınız artmıştır. Aynaya baktığınızda saç deriniz daha çok görünüyorsa bu hem dökülmeye hem de saç tellerinizin incelmesine bağlıdır.

Saç büyümesinin telojen fazı nedeniyle, normal durumlarda genellikle günde yaklaşık 70 saç teli kaybederiz. Daha fazla kaybedip kaybetmediğimizi anlamak için (saymak imkansız olduğu için) saçınızı çekin. Eğer elinizde 3 telden fazlası kalıyorsa normalden daha yüksek bir dökülme yaşadığınız anlamına gelir.

Fitoterapi konusunda Avrupa’nın en büyük markası olan Arkopharma’nın saç serisi Forcapil’in sırrı; şifalı bir bitki olan atkuyruğu içermesinde yatıyor. Ayrıca hormonal aktiviteyi düzenlemeye yardımcı olan B6 vitamini, saç folikülünü besleyen Biotin (vit. B8) ve antiseboreik etki gösteren çinko içeriyor. Son olarak, keratini uyaran doğal amino asitlere (metiyonin ve sistine) sahip.

Saç sağlığını etkileyen faktörler nelerdir?

Değişen mevsimler, tekrarlanan saç açma, boya, fön gibi işlemler, stres, yorgunluk ve hormonal faktörler saç sağlığını etkiler. Kalın, gür, parlayan saçlar ya da diğer deyişle formda olan saçlar sürekli doğru elementlerle beslenen saçlardır. 40 yıla yakın bir süredir saç gücü ve sağlığı konusunda uzman olan Forcapil, herkesin saç ihtiyacını karşılamak için özenle seçilmiş aktif bileşenleri bir araya getiriyor.

Forcapil Fortifiant, Star formül; saç tellerini güçlendirerek zayıflamış saçlara güç, canlılık ve parlaklık kazandırıyor. Saçı beslemek tırnakları da beslemek anlamına geldiğinden tırnaklar da gençliğini ve sağlığını korumuş oluyor.

İlginizi Çekebilir;  Petrol devi olarak bilinen Shell, elektrikli araç şarjı konusunda dev bir adım daha attı

Forcapil Keratin Anti-Hair Loss; saç dökülmesini sınırlıyor, aynı zamanda saç maşası, saç kurutma makinesi, boya uygulamalarının tekrarlamasıyla yıpranmış saçları onarıyor; güç, direnç ve koruma sağlıyor.

Forcapil® Keratin + Şampuan ise tüm formüllerin etkisini artırarak, besleyici, canlandırıcı ve zengin aktif bileşenleri ile saçları güçlendiriyor. Forcapil Spray, yüzde 88 doğal içeriğiyle saç kaybının önlenmesini sağlıyor. Saçlar daha güçlü ve sağlıklı oluyor ve daha hızlı uzuyor.

Geçtiğimiz günlerde seriye eklenen ve hızlı yaşam tarzını taşınması kolay, kullanması keyifli sakızlara da dönüştüren Forcapil Growth’u sadece gün içinde çiğneyerek saç güçlendirme ve büyüme hızlandırma için ideal dozda vitamin, mineral ve at kuyruğu alabiliyorsunuz.

Doğayı sağlığın hizmetine sunmak…

Arkopharma, günlük rahatsızlıkların çoğunun doğal çözümlerle giderilebileceğini biliyor. 1980 yılında Alpes Maritimes’de şifalı bitkilere duyulan tutku sayesinde kurulan laboratuvarları, bitkilerin faydalarını olabildiğince çok insanla paylaşmayı amaçlıyor. Markanın yolculuğu, 1980’lerin başında, fitoterapi meraklısı Doctor Max Rombi’nin kendisini tamamen tutkusuna; şifalı bitkilere adamaya karar vermesiyle başlıyor. Çünkü marka başından beri doğanın olağanüstü bir zekaya sahip olduğuna ve bunun modern bilimle birleştirildiğinde daha da geliştirilebileceğine inanıyor.

Farmasötik laboratuvarı ve yüzlerce araştırmacı, kuruluşundan bu yana bilimi, yaratıcılığı ve mükemmel güvenliği birleştirerek, bitkilerin zekasını sağlık için doğal çözümlere dönüştürüyor. Şimdi gelinen noktada Arkopharma, fitoterapide 40 yıllık uzmanlık, bitkisel takviyelerde Avrupa liderliği, iş gücünün yüzde 9’u inovasyona ve Ar-Ge’ye adanmış 7 yan kuruluş ile 50’den fazla ülkede varlık gösteriyor.

Yoruma kapalı.

Schengen Vizesi Hakında Herşey Bu Sitede