Gelen Blog - Doğru bilginin adresi.

FIFA 23’te Oylama Sona Erdi: Yılın Takımı Kadrosu Belli Oldu

 
EA Sports geçtiğimiz süreçte spor oyunu FIFA 23 için topluluk oylarıyla seçilecek Yılın Takımı (TOTY) kadrosunun adaylarını açıklamıştı. Oylama artık sona erdi ve yılın takımı kadrosu belli oldu. Kadro içerisinde Hernandez, Modric, De Bruyne gibi yıldız oyuncular yer alıyor.
 
FIFA 23’te yılın takımı kadrosu belli oldu
 
 
  
EA Sports tarafından oyunculara sunulan spor oyunu FIFA serisi yenilenmeye, gelişmeye ve yılın takımı kadrosunu oyunculara sunmaya devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yılın da yılın takım kadrosu kullanıcı oylarıyla belli oldu.
 
Toplam gücü 98 olan Lionel Messi, TOTY kadrosundaki en değerli oyuncu olurken, Messi’yi 97 güce sahip Kylian Mbappe ve Karim Benzema takip ediyor. bugün, saldırganlardan başlayarak. TOTY kadrosu içerisinde yer alan her oyuncu FIFA 23’te yer alan en güçlü yıldızlar olarak karşımıza çıkıyor. Yani transfer pazarından bu kartlardan herhangi birini satın almak için gerçekten çok fazla oyun içi para harcamanız gerekiyor.
 
TOTY kadrosunda yer alan oyuncuların tam listesine aşağıdan göz atabilirsiniz: 
 
– Courtois (Kaleci) – 96
– Eder Militao (Defans) – 94
– Van Dijk (Defans) – 96
– Hakimi (Sağ Bek) – 94
– Hernandez (Sol Bek) – 94
– Modric (Orta Saha) – 96
– De Bruyne (Orta Saha) – 97
– Bellingham (Orta Saha) – 95
– Messi (Forvet) – 98
– Benzema (Forvet) – 97
– Mbappe (Forvet) – 97
 
EA Sports, yukarıdaki oyunculara ek olarak kadroya 12. bir oyuncu daha dahil edecek. Kadroyu kıl payı kaçıran ilk üç oyuncu arasında bir seçim yapılacak. 
 

 

İlginizi Çekebilir;  Ünlü Oyuncu Melek Baykal: “Böyle Rezillik Görmedim…”

Yoruma kapalı.

Schengen Vizesi Hakında Herşey Bu Sitede