Gelen Blog - Doğru bilginin adresi.

Fethiye Tekne Turu Fiyatları

Fethiye tekne turu en eğlenceli ve en uygun fiyatlı tatil seçenekleri arasında yer alır. Özellikle yaz aylarında yapacağınız tekne turuyla Fethiye’nin birçok koyunu gezebilirsiniz. Oldukça uygun seçeneklerle karşınıza çıkan Fethiye tekne turu, konuklara keyifli anlar yaşatır. Fethiye’de unutulmaz birkaç gün geçirmek için bu turu tercih etmeniz yeterli olacaktır. Birçok adayı ve koy gezme imkanınız olan bu turda aynı zamanda kısa bir tatil yapabilirsiniz. Güneşin ve denizin tadını çıkarmak adına en keyifli alternatifler arasında yer alır. Teknede hem eğlenebilir hem yeni yerler görerek birçok adayı keşfetmiş olursunuz.

YouTube video

Birçok kişi Fethiye’de tekne turu yaparak hem denizin hem de güneşin tadını çıkarır. Zaman zaman tekne durur ve sizin denizde yüzerek vakit geçirmenizi sağlar. Aynı zamanda bu tekne turlarında ikramlar ve yemekler de oldukça lezzetlidir. Uygun fiyatlı turlar arasında yer alır ve farklı adalar gezilir. Akvaryum koyu en ilginç ve en beğenilen koylar arasında olduğundan burada uzun süre kalınır. Zaman zaman konukların beslenme ihtiyacını gidermesi ve denize girmesi için tekne hareket etmeden bekler.

Fethiye Tekne Turu Fiyatlar

Fethiye tekne turu fiyatlar hem çok uygun hem de her bütçeye göre özel olarak hazırlanmıştır. Farklı fiyat seçenekleri olan bu turda güneşin ve denizin tadını bol bol çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda yeni yerler görür ve Muğla bölgesini keşfetmiş olursunuz. Ülkenin doğal güzelliklerini keşfetmek amacıyla bu tur vazgeçilmez bir seçenektir. Genellikle öğle ve akşam yemeğinin dahil olduğu bu turlarda sağlıklı besinlerle karnınızı doyurabilirsiniz. Farklı alternatiflerin yer aldığı bu turlara katılmak için rezervasyon işlemlerinizi yaptırmanız yeterli.

Fethiye Tekne Turu Rotalar

Fethiye tekne turu rotalar hem çok kapsamlı hem de yeni yerleri görmeye açıktır. Rotalar arasında birçok ada ve sıra dışı koylar yer alır. Özellikle Tavşan adası ve Kızıl Ada’yı çok seven konuklar burada denize girerler. Denizin en güzel olduğu koylarda sıkça durulur ve denizin tadını çıkarmanız sağlanır. Son derece ilgili çalışanlara sahiplerdir ve sizinle tekne turu boyunca ilgilenirler.

İlginizi Çekebilir;  Regl Belirtileri ve Nedenleri

Yoruma kapalı.

Schengen Vizesi Hakında Herşey Bu Sitede