Gelen Blog - Doğru bilginin adresi.

Akyaka Tekne Turu

Akyaka tekne turu farklı ve uygun fiyat seçenekleriyle konuklarına keyifli anlar yaşatırlar. Akyaya bölgesinde birçok yeri görebileceğiniz ve yüzebileceğiniz alanlar vardır. Doğal güzelliklerin yanında denizin keyfini sürebileceğiniz bu turda, farklı kültürel dokuları görebilirsiniz. Birçok kültürel kalıntıları ve izleri görebileceğiniz bu gezi esnasında denizde yüzerek suyun tadını çıkarabilirsiniz. Hem dinlenebileceğiniz hem de eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz eşsiz bir gezidir. Günlük hayatın stresinden kurtulmak adına bu tarz birkaç saatlik turlar size iyi gelecektir. Zamanın birçoğunu işe ve okula adadığınız dönemlerde yaz aylarında Akyaka’yı ziyaret edebilirsiniz.

YouTube video

Keyifli anlar geçirmenize olanak sağlayan Akyaka tekne turunda verimli birkaç saat tatil yapabilirsiniz. Kısa süreli de olsa Akyaka gibi bir doğal güzelliği keşfedebilir ve bu süreyi uzatabilirsiniz. Sadece 1 günle sınırlı kalmayarak dilediğiniz günler tura katılabilir ve tatilinizi uzatabilirsiniz. Farklı koyları ve adaları gezebileceğiniz bu tatilde eşsiz yemeklerden de tadabilirsiniz. Kumun ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz bu tatil esnasında farklı duraklarda dinlenebilirsiniz.

Hem yüzebileceğiniz birkaç saat oluşturulur hem de bu esnada güneşlenmenize imkan verilir. Muhteşem bir denize sahip olan Akyaya diğer bölgelere göre daha temiz bir suya sahiptir. Su berrak, sıcak ve temiz olmasıyla beraber derin de değildir. Bu yüzden başta turistler olmak üzere birçok kişi Akyaka’nın denizini çok sever ve özel olarak gider.

Akyaka Tekne Turu Fiyatlar

Akyaka tekne turu fiyatlar herkese göre ayarlanmıştır ve mağdur olmamanız adına uygun fiyatlıdır. Birçok farklı seçeneğe sahip olan bu fiyatlar sizi zorlamaz ve keyifli bir tatil yaşamanıza müsaittir. Birkaç gün bu teknede dinlenmek ve denizin tadını çıkarmak bütçesine göre avantajlıdır. Sağladığı pek çok imkan olan bu turun kapsamı hem eğlenceli hem de verimli anlara müsaittir.

İlginizi Çekebilir;  Ünlü Oyuncu Melek Baykal: “Böyle Rezillik Görmedim…”
Akyaka Tekne Turu
Akyaka Tekne Turu

Akyaka Tekne Turu Rotalar

Akyaya tekne turu rotalar hem çok geniş hem de herkesin dinlenmesine de izin verecek şekilde oluşturulmuştur. Birçok doğal güzelliğe sahip olan Muğla bölgesini ayrıntısıyla tanımanıza yardımcı olur. Aynı zamanda eski kültürlerin beşiği olan bu bölgede onların yaşadığını bilmek de farklı hissettirir.

Yoruma kapalı.

Schengen Vizesi Hakında Herşey Bu Sitede